top of page

RODO

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie, jakim Państwo obdarzyli nas, decydując się skorzystać z naszych usług. Jest dla nas niezmiernie istotne docenić wartość, jaką stanowią powierzone nam dane osobowe. Dlatego przykładamy ogromną wagę i podejmujemy znaczące wysiłki, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.

 

Systematycznie monitorujemy i aktualizujemy nasze procedury oraz systemy w celu zapewnienia Państwu najwyższego poziomu ochrony danych.

Naszym celem jest zapewnienie przejrzystości, klarowności i czytelności w kwestii ochrony danych osobowych w ENESO. Dlatego poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na często zadawane pytania oraz dokumenty, które stosujemy, aby dostarczyć Państwu dogłębną wiedzę na ten temat.

Kto jest Administratorem powierzanych przeze mnie danych osobowych?

Mam pytanie dotyczące ochrony danych w Państwa firmie. Jak mogę je zadać?

Czy wyrażenie tzw. Zgód marketingowych jest obligatoryjne do korzystania z serwisu?

Gdzie mogę zapoznać się z Państwa Polityką Prywatności?

Czy na mojej infolinii,  w ENESO, muszę ustawić informacje dotyczące nagrywania rozmów i przetwarzania danych osobowych?

Czy mogę zapoznać się z innymi dokumentami, które mogą mnie dotyczyć w kwestiach ochrony danych osobowych?

Administratorem Państwa danych osobowych jest ENESO SP. Z O. O. z siedzibą w miejscowości Łódź (90-521), przy ul. Wólczańska 125, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI SĄD GOSPODARCZY XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod nr KRS 0000823277, NIP: 7272840835, REGON: 385292441,

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem: 42 715 80 21 bądź adresem: kontakt@eneso.pl

Oczywiście, że nie.
Niemniej, zachęcamy Cię do tego, będziesz na bieżąco informowany o nowościach w ENESO. Dbamy o naszych stałych klientów i często przesyłamy informacje, które mogą poprawić jakość obsługi Twoich klientów, udzielamy kody rabatowe lub po prostu zachęcamy do zapoznania się z nowościami, które dla Państwa przygotowaliśmy a mogą pozytywnie wpłynąć na zyski w Firmie.


Po dokonaniu rejestracji, przy pierwszej wizycie w Panelu Klienta, Twoim oczom ukaże się okienko, w którym możesz wyrazić zgodę na kontakt marketingowy z naszej strony.

Nasza Polityka Prywatności dostępna jest pod adresem:
https://www.eneso.pl/polityka-prywatnosci

Oczywiście! W sytuacji, gdy przetwarzane są dane osobowe drugiej strony, istnieje obowiązek dostarczenia jej odpowiednich informacji.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z Państwa Inspektorem Ochrony Danych, aby otrzymać spersonalizowane komunikaty, dostosowane do specyfiki Państwa działalności i gromadzonych danych.

W przypadku pytań technicznych dotyczących konfiguracji komunikatu na naszej infolinii, nasi konsultanci są dostępni w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta.

Poniżej znajdą Państwo zestaw pozostałych dokumentów:

Powierzenie Danych Osobowych
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych osób kontaktujących się poprzez infolinię

bottom of page