Znshine, najczęściej wybierany w 2020

ZNShine zajmuje 4 miejsce na prestiżowej liście Bloomberg'a, dotyczącej projektów finansowanych z kredytów terminowych po 1 lipca 2016. Tak wysokie miejsce to dowód na zaufanie ze strony banków oraz inwestorów.370W

Opłacalność: Są wyraźnie droższe od standardowych, ale dzięki temu prawdopodobnie będą działać dłużej. Ważną zaletą jest też wyższa odporność na zabrudzenia, co ogranicza wydatki na czyszczenie instalacji.


Przyznane projety - ZNShine Solar jako pierwsza chińska firma uzyskało kwalifikację EPC w Japonii. Ponad 1,3 GW projektów w Japonii w ramach Energy Solutions EPC.


Obecność w Polsce - ZNShine posiada w Polsce oficjalne przedstawicielstwo i małą fabrykę. To znacznie ułatwia skorzystanie z gwarancji.
Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów w celu nadania jakości, czasu trwania i wydajności, podwójne moduły szklane z ogniwami D60 firmy ZNSHINE SOLAR charakteryzują się zwiększoną transmisją światła i posiadają funkcje dekoracyjne i cieniowania.


30 lat liniowej gwarancji na moc. 3% straty mocy po 1 roku, następnie 0,50% rocznie. Gwarancja mocy 82,50% po 30 latach. 12 lat gwarancji na produkt.

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie