Gwarancja na Wszystko ??? Czy to Możliwe? Jak to działa?

Czy wiesz, że każdy z elementów instalacji fotowoltaicznej ma Inną Gwarancję?

- Inwerter zwany również falownikiem od 5 do 15 lat, - Panele fotowoltaiczne (panel PV) od 8 do 15 lat + od 15 do 25 lat na liniową moc wyjściową - System montażowy, który służy do połączenia paneli PV z Twoim dachem od 2 do 5 lat, - Okablowanie od 2 do 5 lat,

Co istotne dla Ciebie, jako przyszłego posiadacza własnej elektrowni słonecznej to fakt, iż może to być gwarancja: - Producenta (firmy produkującej dany podzespół: inwerter, panel PV, system mocowań) - Gwarancja nadana tylko i wyłącznie przez firmę montującą instalację. Podmiotem realizującym zgłoszone przez Ciebie usterki będzie tylko i wyłącznie firma montująca instalację. W przypadku takiej sytuacji, jeśli firma montująca przestanie istnieć, a posiadasz samą gwarancję nadaną przez podmiot montujący, nie masz się do kogo zwrócić, by rozwiązać problem. Będzie trzeba szukać specjalisty, który podejmie się naprawy instalacji fotowoltaicznej i nigdy nie będziesz wiedział jaki będzie finalny koszt ewentualnych napraw.Totalna Gwarancja 15 LAT Na Wszystko

Mając na uwadze, że szybki zwrot z dokonanej inwestycji (dla osób indywidualnych obecnie waha się w okresie od 5 do 8 lat, dla firm od 3 do 5 lat) zależy m. in. od bezawaryjności pracy instalacji, jak i jej efektywności.


Warto przyjrzeć się uważnie, jaką dane elementy instalacji mają gwarancję i kto ją daje.

  • Firma?

  • Producent?

Czy oba podmioty zabezpieczają Cię przed ewentualnymi usterkami?

Jak my zabezpieczamy swoich klientów?

1. Pracujemy tylko i wyłącznie na podzespołach czołowych, renomowanych marek z Oficjalnej Dystrybucji. Posiadają one Pełną Gwarancję Producenta. 2. Zawsze pomagamy klientowi w realizacji takiej gwarancji. 3. Nasz oficjalny Partner Hymon jest producentem systemów montażowych i sam odpowiada za prawidłowe wykonanie montażu. 4. Na zgłoszenia ewentualnych usterek reagujemy w ciągu 72h, aby maksymalnie zminimalizować czas kiedy instalacja jest mniej efektywna, bądź w najgorszym wypadku nie pracuje. 5. Jeśli inwerter przestanie właściwie działać na czas serwisu uszkodzonego sprzętu montujemy inwerter zastępczy, abyś Ty jako klient nie był stratny i nie miał przestoju w produkcji energii. Jest to szczególnie ważne w sytuacji kiedy awaria ma miejsce w okresie dużego nasłonecznienia, gdy instalacja produkuje najwięcej energii.

Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się stabilnością pracy całej instalacji i nie martwić się czy jeśli kiedykolwiek wystąpią jakieś problemy czy nie będą pozostawieni z awarią sami sobie.

Nasze realizacje dają gwarancje sprawności działania całej elektrowni słonecznej bez większych przerw w ich pracy, nawet w chwili wystąpienia jakiejkolwiek usterki.


Gwarantuje to szybki zwrot z inwestycji, dając Ci spokój i bezpieczeństwo. Dla osób, które chcą mieć dłuższe poczucie bezpieczeństwa, niż zapewniają to poszczególne gwarancje w standardzie, oferujemy

Państwu 15 lat gwarancji na WSZYSTKO.

15 letnia, totalna gwarancja zapewnia: - 15 lat gwarancji na system montażowy,

- 15 lat gwarancji na inwerter (nawet jeśli producent daje 7 lub 10 lat)

- 15 lat gwarancji na panele PV (nawet jeśli producent daje 7 lub 12 lat) - itp.

logo eneso energy solutions
ENESO Sp. z o.o. ul. Wólczańska 125, 90-521 Łódź

O szczegóły gwarancji zapytaj naszego Partnera w Twoim regionie. Wyjaśni i przedstawi Ci zabezpieczenia, które zapewnią szybki zwrot i pełną satysfakcję z dokonanej inwestycji na długie lata.


41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie