⚠ Czy Falownik zrobi Ci zdjęcie ? ⚠


Przewaga Falownika KODAK na tle innych marek ⚡

Falowniki Kodak posiadają unikalną konstrukcję radiatora i systemu chłodzenia. Jest ona zintegrowana z obudową falownika w celu zapewnienia bezpośredniego optymalnego kontaktu z komponentami generującymi ciepło. Zastosowana konstrukcja żeber chłodzących w kształcie gwiazdy, tworzy większą powierzchnię kontaktu, która znacznie zwiększa efekt chłodzenia, podwyższając zdolność falownika do przepływu ciepła aż o 30 % w porównaniu do innych marek


Jeszcze żaden producent nie wpadł na pomysł, aby falownik zawierał w sobie aparat fotograficzny. Możemy być spokojni, że nigdy nie zostaniemy uwidocznieni 🙂 przez falownik np. podczas sprawdzania ile zliczył wyprodukowanej energii przez instalacje fotowoltaiczną.

To tylko humorystyczne podejście, na które zwrócili uwagę nasi klienci w komentarzach pod kampaniami reklamowymi w sieci.

Hymon został wyłącznym dystrybutorem falowników marki KODAK w Europie.


ENESO będąc oficjalnym Oddziałem firmy HYMON Fotowoltaika może swoim klientom od pewnego czasu zaproponować, bardzo interesującą propozycję dzięki wyróżnieniu HYMON na tle innych firm w Polsce oraz Europie.

Falowniki Marki KODAK są dostępnie jedynie w ofercie starannie wybranych partnerów dystrybucyjnych o uznanej renomie na całym świecie.


Tym bardziej wart jest podkreślenia fakt, że do tak prestiżowego grona dołączyła polska firma Hymon.

Atuty falowników marki KODAK • Inwertery Kodak są doskonale zaprojektowane pod względem maksymalnego uzysku, sprawności, niezawodności i długowieczności. Ponadto komponenty wykorzystane w inwerterze pochodzą od wiodących światowych producentów. Jakość użytych komponentów ma bezpośredni wpływ na żywotność falownika Kodak.

Dotyczy to w szczególności kondensatorów - najważniejszych komponentów stanowiących ponad 20 % całkowitych kosztów komponentów elektrycznych będących jednocześnie najsłabszymi częściami falownika. Dlatego właśnie w falownikach marki Kodak są użyte produkty ze światowej czołówki, dzięki czemu w praktyce podwajają żywotność pracy falownika w porównaniu do innych producentów.Wraz z HYMON Fotowoltaika Zapraszamy !

Nasi Doradcy Odpowiedzą na Państwa Pytania. ENESO Sp. z o.o. Oddział Hymon Fotowoltaika ul. Wólczańska 125 90-521 Łódź


📲 ENESO dysponuje 450 doradcami na terenie Całego Kraju100 Własnych Ekip Hymon w gotowości do zamontowania niezawodnej instalacji fotowoltaicznej.

10 lat Doświadczenia w Montażu Instalacji Fotowoltaicznych. Bogate portfolio zrealizowanych inwestycji prokonsumenckich oraz inwestycyjnych.

63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie